poniedziałek, luty 06, 2023
Follow Us

Nawrocki

wtorek, 12 kwiecień 2022 14:23

Biskupski: nowy program na Youtube "Pieniądze to nie wszystko" Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

„Pieniądze to nie wszystko” będzie można oglądać na kanale youtube’owym „Super Expressu” i fanpage’u facebookowym „Super Biznesu”, działu ekokoniczmego „SE”.

Zastępca redaktora naczelnego "Super Expressu" Hubert Biskupski zaprasza na premierowy odcinek programu „Pieniądze to nie wszystko”, którego pierwszym gościem będzie Sławomir Dudek, główny ekonomista Forum Obywatelskiego Rozwoju. Rozmowę można śledzić na stronie głównej SE.pl oraz w mediach społecznościowych "Super Expressu" i "Super Biznesu". Zapraszamy!

Emisję pierwszego wydania zaplanowano w środę o godz. 13:00, gościem będzie Sławomir Dudek, główny ekonomista Forum Obywatelskiego Rozwoju. - W dniu posiedzenia RPP porozmawiamy o inflacji i stopach proc. Do oglądania na YouTube SE i Facebook Super Biznes - zapowiedział na Twitterze Hubert Biskupski, gospodarz programu. Hubert Biskupski od wielu lat jest szefem „Super Biznesu”, a jako zastępca redaktora naczelnego nadzoruje też działy Super Seriale i Rozrywka.

Kanał youtube’owy „Super Expressu” ma 413 tys. subskrybentów, a zamieszczone tam 3,2 tys. materiałów zanotowało łącznie 267 mln odtworzeń. Od września 2019 roku w dni powszednie jest tam emitowany poranny program publicystyczny „Express Biedrzyckiej” prowadzony przez Kamilę Biedrzycką. Według badania Mediapanel w lutym br. serwisy internetowe Grupy ZPR Media, na czele z portalami SE.pl i Eska.pl, zanotowały 15,32 mln użytkowników, 51 proc. zasięgu oraz 17 minut i 54 sekundy średniego czasu korzystania przez odwiedzającego.

a