Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 06 wrzesień 2021 11:54

IX Forum Promocji Turystycznej we Wrocławiu Wyróżniony

Napisane przez mat.pras
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Tematami przewodnimi IX Forum Promocji Turystycznej będą: Stare i nowe media w promocji turystycznej, Współpraca międzynarodowa przy promocji Tematami przewodnimi IX Forum Promocji Turystycznej będą: Stare i nowe media w promocji turystycznej, Współpraca międzynarodowa przy promocji Photo by G-R Mottez on Unsplash

To już IX Forum Promocji Turystycznej we Wrocławiu. Organizatorami są  redakcja portalu WaszaTurystyka.pl i centrum wiedzy o wodzie Hydropolis.

IX Forum Promocji Turystycznej będzie okazją, do rozmówi ekspertów o nowoczesnych sposobach popularyzowania miejsc będących produktami turystycznymi, o trendach i nowinkach technicznych oraz o tym, jak powinna przebiegać współpraca między samorządami i sektorem prywatnym?

Tematami przewodnimi IX Forum Promocji Turystycznej będą: Stare i nowe media w promocji turystycznej, Współpraca międzynarodowa przy promocji, Ogniwa Promocji turystycznej – jak je połączyć? W czterech blokach tematycznych zostaną poruszone następujące sprawy: „Study toury i fam tripy jako narzędzie promocji – niedoceniane czy przeceniane?”, „Wirtualna rzeczywistość a promocja atrakcji turystycznych. Zalety, wady, prognozy”, „Współpraca w tworzeniu i promocji szlaków wodnych”, „Trójkąt graniczny – szansa wspólnej Promocji”, „Jak promować turystykę wśród młodzieży?”, „Rola agentów w promocji – czy agent to tylko sprzedawca?” i „Podsumowanie lata w turystyce: czy w tym roku trzeba było się promować?”

IX Forum Promocji Turystycznej tradycyjnie będzie spotkaniem osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności biznesowej samorządowej i społecznej: agentów turystycznych, organizatorów turystyki, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych państw.

„Tego się publicznie nie artykułuje, ale głównym motorem napędzającym turystykę jest promocja.” – Wyjaśnia Sławomir Skowiński z Centrum Informacji. – „Pomysł organizowania kongresu poświęconego turystyce uważam, że doskonały. Jest takie stare powiedzenie, że „przypływ wody wszystkie łodzie podnosi”. Dotyczy to również promocji, która skutecznie realizowana wpływa pozytywnie na koniunkturę całej branży.”– Uważa Sławomir Skowiński z Centrum Informacji.

IX Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 15 września 2021 roku, w Hydropolis, ul. Na Grobli 17 we Wrocławiu.

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL