poniedziałek, listopad 29, 2021
Follow Us
poniedziałek, 06 wrzesień 2021 10:36

Nowoczesne Centrum Medyczne LUX MED w Łodzi Wyróżniony

Napisane przez mat.pras
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bardzo cieszę się, że możemy zapewniać pacjentom z województwa łódzkiego coraz lepszy dostęp do usług, specjalistów i badań - Anna Rulkiewicz prezes grupy LUX MED.

W placówce znajduje się 14 gabinetów konsultacyjnych. Pacjenci mogą skorzystać z opieki różnych specjalistów m.in. internisty, chirurga, kardiologa, alergologa, urologa czy okulisty, a ponadto wykonać badania laboratoryjne, USG, EKG, spirometrię czy audiometrię. CM jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-20.00.

- Bardzo cieszę się, że możemy zapewniać pacjentom z województwa łódzkiego coraz lepszy dostęp do usług, specjalistów i badań. Do działających już placówek dołącza nowoczesne centrum medyczne stworzone z troską o najmniejsze szczegóły - mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Na badania i konsultacje można umawiać się przez Portal Pacjenta lub telefonicznie pod numerem: 22 33 22 888. Usługi wykonywane są zarówno w ramach abonamentu, jak i opłaty za poszczególne świadczenia. Placówka zlokalizowana jest w wygodnym punkcie komunikacyjnym. Posiada również parking dla pacjentów.

Centrum Medyczne zlokalizowane jest przy Al. Piłsudzkiego 79/87 w budynku Imagine Offices. Łódzka placówka została otwarta dla pacjentów 1 września.

a