niedziela, czerwiec 04, 2023
Follow Us

Nawrocki

środa, 11 listopad 2020 11:02

Nagroda Pracodawca Godny Zaufania dla ISBNews Wyróżniony

Napisane przez mat.pras
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nagrodę Specjalną otrzymała redakcja ISBnews za dynamiczny rozwój, zwiększanie zatrudnienia i tworzenie warunków pracy w trosce o zdrowie pracowników Nagrodę Specjalną otrzymała redakcja ISBnews za dynamiczny rozwój, zwiększanie zatrudnienia i tworzenie warunków pracy w trosce o zdrowie pracowników mat.pras

4 listopada br. odbyło się rozstrzygnięcie X edycji Konkursu o Tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”. Celem Konkursu jest wyróżnienie dużych i średnich firm działających na polskim rynku, które w zakresie polityki pracowniczej sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa nie tylko ze względu na jubileusz, ale przede wszystkim ze względu na sytuację pandemiczną, która zrewolucjonizowała rynek pracy.

Nagrodę Specjalną otrzymała redakcja ISBnews za dynamiczny rozwój, zwiększanie zatrudnienia i tworzenie warunków pracy w trosce o zdrowie pracowników. W 2012 r. agencja informacyjna ISBnews została przejęta od amerykańskiego właściciela przez dotychczasowych pracowników. Początkowo zatrudnienie wynosiło 4 osoby, dziś redakcja liczy 20 dziennikarzy, z czego aż 4 nowe etaty stworzyła w ostatnich, „pandemicznych” miesiącach.

– Mówiąc ogólnie o całej gospodarcze, szczególnie o tych branżach, które nie wymagają obecności przy maszynach, produkcji, czy w biurze, praca zdalna zagości na dłużej. Wiele firm przekonało się, że jest to bardziej racjonalne dysponowanie zasobami finansowymi firmy. Rozpoczynając działalność z góry założyliśmy, że nie będziemy mieli biura. Mamy XXI wiek i nowe technologie za pomocą, który możemy się komunikować – powiedział Lesław Kretowicz, prezes ISBnews

W skład Kapituły Konkursu o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania” wchodzą: Krajowa Izba Gospodarcza, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego “Teraz Polska”, Instytut Staszica, Impressarium, Centrum im. Adama Smitha, Instytut Biznesu, Instytut Libertatis, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Stowarzyszenie Integracja i Współpraca – organizator Welconomy Toruń, Warsaw Enterprise Institute, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Instytut Społecznej Odpowiedzialności Biznesu działający w ramach Fundacji im. XBW Ignacego Krasickiego.

a