sobota, luty 27, 2021
Follow Us
czwartek, 24 wrzesień 2020 08:30

77. Centrum Medyczne LUX MED w Warszawie Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Jednym z priorytetów Grupy LUX MED jest zapewnienie jak najlepszego dostępu do wysokiej jakości usług medycznych Jednym z priorytetów Grupy LUX MED jest zapewnienie jak najlepszego dostępu do wysokiej jakości usług medycznych MAT.PRAS

LUX MED w galerii Wola Park w Warszawie to szesnaście gabinetów lekarskich, trzy gabinety dla dzieci zdrowych i pięć dla chorych. LUX MED w Wola Park oferuje m.in.: konsultacje alergologiczne, chirurgiczne, ginekologiczne, endokrynologiczne, dermatologiczne, laryngologiczne, pediatryczne, ortopedyczne czy internistyczne, a także rehabilitację, badania diagnostyczne i USG.

Dzięki współpracy z Centrum Medycznym MAVIT, pacjenci mogą skorzystać z rozbudowanej oferty świadczeń okulistycznych.

W nowym Centrum Medycznym znajduje się 16 gabinetów lekarskich w części ogólnej, a w przestrzeni pediatrycznej 3 gabinety przeznaczone do konsultacji dzieci zdrowych i 5 dzieci chorych.

- Jednym z priorytetów naszej Grupy jest zapewnienie jak najlepszego dostępu do wysokiej jakości usług medycznych. Dlatego konsekwentnie rozwijamy nowoczesną infrastrukturę i otwieramy kolejne centra medyczne w dynamicznie rozwijających się okolicach. Jednym z takich miejsc jest właśnie warszawska Wola, gdzie pracuje lub mieszka duża liczba naszych pacjentów – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Dzięki współpracy z Centrum Medycznym MAVIT, zapewniamy pacjentom również rozbudowany zakres usług okulistycznych. Oprócz standardowych konsultacji, wykonujemy m.in.: pierwszy etap kwalifikacji do laserowej korekcji wad wzroku, kwalifikację do wszczepienia soczewek fakijnych, a także operację usunięcia zaćmy oraz jaskry i zaćmy z jaskrą.

- Stawiamy na skoordynowaną opiekę zdrowotną, dlatego dzięki obecności Centrum Medycznego MAVIT w Grupie LUX MED, w nowej placówce, świadczymy również wysokospecjalistyczne usługi w zakresie okulistyki – dodaje Prezes Grupy, Anna Rulkiewicz.

W 2019 roku Grupa LUX MED przejęła Centrum Medyczne MAVIT, do którego należy szpital okulistyczny i ośrodek diagnostyczny w Warszawie oraz szpital specjalistyczny w Katowicach. To uznana i wielokrotnie nagradzana sieć medyczna, działająca na rynku świadczeń zdrowotnych od blisko 20 lat.

- Odmienna od dotychczasowych formuła poradni okulistycznej CM Mavit działającej w Wola Park w ramach Centrum Medycznego LUX MED, przyczyni się do zwiększenia komfortu Pacjentów, którzy w razie potrzeby będą mogli skorzystać także z wysokospecjalistycznych usług okulistycznych. Naszym celem jest zapewnienie Pacjentom Grupy LUX MED kontynuacji leczenia zachowawczego optymalnym postępowaniem zabiegowym lub chirurgicznym - powiedział Maciej Mądrala, Prezes Zarządu Centrum Medycznego MAVIT.

Placówka LUX MED o powierzchni ponad 1700m2 znajduje się na IV piętrze galerii Wola Park. Do dyspozycji pacjentów jest tez parking, kąciki dla dzieci wyposażone w interaktywne zabawki i strefy relaksu.
Centrum Medyczne otwarte jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 20:00.

a