piątek, październik 15, 2021
Follow Us
piątek, 18 wrzesień 2020 10:49

LUX MED nagrodzony Gwiazdą Jakości Obsługi 2020 Wyróżniony

Napisane przez mat.pras
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Życzę naszym Pacjentom przede wszystkim dużo zdrowia – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED Życzę naszym Pacjentom przede wszystkim dużo zdrowia – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED mat.pras

LUX MED po raz kolejny został doceniony w obszarze jakości obsługi. W gronie zwycięzców rankingu znalazły się firmy, które są liderami w swoich branżach i bezustannie odpowiadają na potrzeby współczesnego rynku oraz są rekomendowane przez klientów w 2020 roku.

W XIII edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi, Grupa LUX MED została nagrodzona Gwiazdą Jakości Obsługi 2020 w kategorii „Przychodnie i gabinety lekarskie”. LUX MED był laureatem tej nagrody w poprzednich latach aż dziesięciokrotnie. Ponadto, w 2017 roku zdobył Gwiazdę Dekady.

- Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i przyznaną nam nagrodę. Jest ona tym bardziej dla nas ważna, że jest od naszych Pacjentów. Bardzo dziękujemy za wszystkie słowa i komentarze, które otrzymujemy. Przede wszystkim oczywiście za te pozytywne, ale również negatywne. Będziemy je brali do serca i stawali się coraz lepszą organizacją. Serdecznie jeszcze raz dziękujemy. Życzę naszym Pacjentom przede wszystkim dużo zdrowia – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Konsumenci przez cały rok oceniają ponad 46 000 firm z 200 branż, dokonując pozytywnej lub negatywnej oceny wybranej przez siebie firmy i tym samym decydują o wyróżnieniu w poszczególnych kategoriach. Następnie, na podstawie opinii wyłaniane są firmy charakteryzujące się najwyższymi wskaźnikami jakości obsługi. Później przy współpracy z ekspertami z SecretClient® przeprowadzane jest badanie ankietowe metodą CAWI. Firmy, które uzyskują najwyższe oceny konsumentów oraz pozytywnie wyróżniają się na tle innych organizacji w swojej branży, zostają nagrodzone prestiżowym tytułem Gwiazdy Jakości Obsługi.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 200 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest 240 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób, około 7000 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

a