Wydrukuj tę stronę
czwartek, 10 wrzesień 2020 17:50

Bilety na 5. edycję Kongresu 590 już w sprzedaży, ceny od 59 zł! Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ceny biletów w wersji stacjonarnej zaczynają się od 590 zł, a kupując bilet upoważniający do wstępu do G2A Areny Ceny biletów w wersji stacjonarnej zaczynają się od 590 zł, a kupując bilet upoważniający do wstępu do G2A Areny mat.pras

Bilety na Kongres 590, który odbędzie się w dniach 21-23 października, już w sprzedaży. Tematem wiodącym Kongresu 590 będzie "Polska 2030", a wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej łącząc uczestników online wraz z obecnymi na miejscu w Jasionce.

Tegoroczna edycja Kongresu 590 jest wyjątkowa, ponieważ wydarzenie połączy formę stacjonarną z autorskim narzędziem online. Bilety będą dostępne w dwóch wariantach: zapewniającym wejście na teren obiektu z dostępem do platformy oraz umożliwiające wyłącznie dostęp do platformy online. 

Ceny biletów w wersji stacjonarnej zaczynają się od 590 zł, a kupując bilet upoważniający do wstępu do G2A Areny, jednocześnie uzyskuje się dostęp do platformy online. Natomiast ceny biletów do platformy online, na której będzie można oglądać transmisje z prelekcji, odwiedzić wirtualną strefę expo czy prowadzić networking, zaczynają się już od 59 zł. 

W związku z obowiązującymi obostrzeniami liczba dostępnych biletów stacjonarnych jest ograniczona. Natomiast bilety umożliwiające korzystanie z platformy online są nielimitowane i każdy będzie mógł dołączyć do wydarzenia łącząc się przez Internet.

Kongres 590 odbędzie się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa, więc w związku z sytuacją pandemiczną oraz obowiązującymi obostrzeniami, w tym roku nie jest przewidziana dystrybucja bezpłatnych wejściówek.

Więcej informacji na: www.kongres590.pl/bilety

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL