poniedziałek, wrzesień 28, 2020
Follow Us
wtorek, 04 sierpień 2020 11:42

Dookoła Polski z Automarket, platformą wynajmu długoterminowego i leasingu Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Karta paliwowa o wartości 1000 zł dla stu kierowców, którzy na platformie Automarket nabędą samochód w leasingu lub wynajmie długoterminowym. Kartą paliwową od Automarket będzie można wielokrotnie płacić za dowolne paliwo na ponad 1700 stacjach Orlen i Bliska w całym kraju.

Trwa akcja promująca zakup samochodu na platformie Automarket www.automarket.pl. 100 pierwszych osób, które na stronach Automarket wybiorą samochód nowy lub używany i sfinalizują jego nabycie w leasingu lub wynajmie długoterminowym otrzyma premię w postaci karty paliwowej o wartości 1000 zł. Bonus otrzymają osoby, które spełnią regulamin promocji i nie skorzystają z opcji zwrotu auta w ciągu 5 dniu i przejechaniu nie więcej niż 300 km.

Kartą paliwową od Automarket będzie można wielokrotnie płacić za dowolne paliwo na ponad 1700 stacjach Orlen i Bliska w całym kraju. Dzięki wysokiej kwocie znajdującej się na karcie można w zależności od typu samochodu, rodzaju paliwa i stylu jazdy przejechać około 3400 km, co umożliwia np. podjęcie wyzwania i przemierzenie trasy prowadzącej wzdłuż granic Polski, co może okazać się niebanalną formą spędzenia wakacyjnego tygodnia.

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy nabywający na stronach Automarket samochód w jednej z dwóch opcji finansowania: leasing lub wynajem długoterminowy oraz klienci indywidualni, którzy zdecydują się na wynajem długoterminowy.

Działająca od początku lipca platforma Automarket jest pierwszą tego typu inicjatywą Grupy PKO Banku Polskiego, kompleksowo zaspakajającą motoryzacyjne potrzeby Polaków. Na stronach platformy dostępne są od ręki zarówno auta używane, jak i nowe, pochodzące z zasobów spółek leasingowych Grupy PKO Banku Polskiego i od wybranych dealerów. Pojazd można kupić praktycznie bez wychodzenia z domu lub biura, z gwarancją jakości i możliwością zwrotu w ciągu 5 dniu i przejechaniu nie więcej niż 300 km. Każdy używany samochód prezentowany na Automarket jest nie starszy niż 7 lat, a jego przebieg jest mniejszy niż 200 tys. km. Pojazdy używane mają co najmniej roczną gwarancję, udokumentowaną historię serwisową i przebieg oraz przechodzą rygorystyczny sprawdzian techniczny 75 punktów. Auta nowe pochodzą z salonów dealerów w całym kraju i są dostępne od ręki. Forma prezentacji i nawigacji na stronach Automarket jest intuicyjna i umożliwia komfortowe oglądanie i analizowanie parametrów samochodów. Platforma zapewnia kilka opcji finansowania zarówno dla klientów firmowych, jak i indywidualnych. 

a