sobota, sierpień 13, 2022
Follow Us
środa, 06 listopad 2019 10:53

Mlekovita - Certyfikat Dobry Produkt dla linii bez laktozy Wyróżniony

Napisane przez mat.pras
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Linia produktów MLEKOVITY bez laktozy została uhonorowana Certyfikatem Dobry Produkt w kategorii Produkt Innowacyjny Linia produktów MLEKOVITY bez laktozy została uhonorowana Certyfikatem Dobry Produkt w kategorii Produkt Innowacyjny mat.pras

Linia produktów MLEKOVITY bez laktozy otrzymała Certyfikat Dobry Produkt, przyznawany przez Grupę PTWP - wydawcę magazynu „Rynek Spożywczy” oraz serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl i horecatrends.pl.

Certyfikaty przyznawane są najciekawszym produktom spożywczym, wyróżniającym się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą, przeznaczonym na rynek detaliczny i HoReCa.

Innowacyjny produkt Mlekovity

Wyboru 20 nagrodzonych firm i produktów dokonało grono uznanych ekspertów, szefów kuchni i influencerów kulinarnych oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną. Eksperci dokonali selekcji produktów zgłoszonych do konkursu w pięciu kategoriach. Linia produktów MLEKOVITY bez laktozy została uhonorowana Certyfikatem Dobry Produkt w kategorii Produkt Innowacyjny. 

 

 

Trzydzieści produktów bez laktozy Mlekovity

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale rozszerzamy nasz asortyment o kolejne nowości, w tym produkty wysoce innowacyjne. Dowodem na to może być fakt, że w ciągu trzech kwartałów br. MLEKOVITA wprowadziła na rynek 56 nowości w 9 kategoriach produktowych. Istotną część wśród nich stanowią produkty bez laktozy. Linia tych produktów liczy już 30 artykułów i będzie nadal rozwijana – powiedział Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA.

Linia produktów MLEKOVITY bez laktozy obejmuje m.in. mleko, masło, jogurty w kubku i pitne naturalne i smakowe, ser sałatkowo-kanapkowy, serek wiejski, serki homogenizowane, sery w plastrach i w bloku, twaróg i śmietanę.

a