poniedziałek, marzec 08, 2021
Follow Us
czwartek, 21 wrzesień 2017 12:27

Konferencja "Polska Przyszłości"

Napisane przez KG
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

3 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie dojdzie do wyjątkowej konferencji "Polska Przyszłości".

Instytut Libertatis weźmie na celownik takie tematy jak: skutki i perspektywy programu 500 plus, nową politykę wobec Polaków i polonii za granicą, czy też stan prac nad elektronicznym dowodem osobistym. W panelach eksperckich udział weźmie sześciu wiceministrów, którzy zaprezentują swoje argumenty odnośnie korzyści z każdego z projektów. Będzie także część poświęcona na pytania od publiczności.

Wśród gości pojawią się: Karol Okoński (Podsekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji), Tomasz Szatkowski (Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej), Bartosz Marczuk (Podsekretarz stanu w Ministerstwie  Pracy i Polityki Społecznej), Jan Dziedziczak (Sekretarz Stanu ds. parlamentarnych, Polonii oraz dyplomacji publicznej), Tomasz Zdzikut (Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji) i Paweł Gruza (Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów).

Rejestracja na konferencję rozpocznie się o 8:30, a skończy o 9:00. Do 9:45 będzie trwał panel wprowadzający, a od 10:00 początek oficjalnych sesji.

Udział w wydarzeniu jest płatny. Zapisy - tutaj..

a