niedziela, sierpień 14, 2022
Follow Us
czwartek, 26 styczeń 2017 11:18

Kolejne Welconomy Forum in Toruń już w marcu

Napisane przez mat. pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Unia Europejska – co dalej” to temat przewodni Welconomy Forum in Toruń (XXIV edycji Forum Gospodarczego), które odbędzie się w dniach 13-14 marca 2017 r. w Toruniu w hotelu Copernicus.

W dniach 13-14 marca 2017 roku Stowarzyszenie Integracja i Współpraca organizuje kolejną, XXIV już edycję Forum Gospodarczego pod nazwą Welconomy Forum in Toruń – jedną z największych imprez ekonomiczno-gospodarczych w Polsce.

Podczas tegorocznej edycji Forum szczególny nacisk zostanie położony na to co czeka polską przedsiębiorczość po agendzie 2014 – 2020, dyskutować będziemy na temat innowacyjności w gospodarce i nauce oraz o współpracy między tymi dziedzinami.

- Cieszymy się, że Welconomy Forum in Toruń staje się kolejny raz pretekstem do corocznego spotkania się przedstawicieli świata polityki, biznesu i nauki, by wspólnie podsumować najważniejsze wydarzenia 2016 roku mające kluczowe znaczenie dla Polski, Europy i świata – mówi Jacek Janiszewski Przewodniczący Rady Programowej Stowarzyszenia Integracja i Współpraca, organizatora wydarzenia.

Welconomy Forum in Toruń rozpocznie się każdego dnia Sesją Plenarną, podczas której dyskutować będziemy na temat innowacyjności w gospodarce. Sesje poprowadzi prof. Jerzy Buzek oraz prof. Michał Kleiber.

Prelegentami będą prezesi największych spółek w kraju. O komentarz poproszeni zostali znani politycy oraz redaktorzy naczelni największych mediów. Wśród zaproszonych gości wymienić można m.in. Wicepremiera Mateusza Morawieckiego, Wicepremiera Jarosława Gowina, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela, Ministra Energii Krzysztofa Tchórzewskiego, Prezesa Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” Krzysztofa Przybyła.

Forum odbędzie się w dniach 13-14 marca w Toruniu. Spotkanie jest adresowane do wszystkich zainteresowanych współpracą gospodarczą z naszym krajem oraz zakupem polskich towarów i usług. Welconomy Forum in Toruń daje możliwość nawiązania nowych kontaktów, co może zaowocować podpisywaniem w przyszłości nowych kontraktów handlowych.

a