sobota, wrzesień 18, 2021
Follow Us
środa, 15 czerwiec 2016 14:07

Firma z nagrodą Award of Excellence

Napisane przez mat. pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Spółka Arcus otrzymała nagrodę Award of Excellence przyznawaną przez Kyocera Document Solutions za przekroczenie 5 mln EUR obrotu w 2015 roku. Nagroda jest potwierdzeniem silnej pozycji firmy na rynku Europy Centralnej.

Kyocera Document Solutions, japoński producent wysokiej jakości urządzeń drukujących oraz wielofunkcyjnych, raz do roku nagradza swoich kluczowych partnerów handlowych wyróżnieniem Award of Excellence. Przyznawane jest ono partnerom, którzy w danym roku przekroczyli 5 mln euro obrotu. Arcus zdobył nagrodę po raz kolejny i znalazł się w elitarnym gronie firm nagrodzonych wyróżnieniem.

- Z koncernem Kyocera współpracujemy od 1997 roku. Przez 19 lat współpracy ugruntowaliśmy pozycję urządzeń Kyocera na rynku polskim, a także w regionie Europy Centralnej. Obecnie nie tylko oferujemy sprzedaż i serwis urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych, ale również kompleksowych systemów wydruku jak Arcus Kyocera MDS. Przyznanie Award of Excellence jest potwierdzeniem, że współpraca Arcus i Kyocera układa się bardzo dobrze, a klienci doceniają zaawansowane rozwiązania – mówi Michał Czeredys, Prezes Zarządu Arcus S.A.

Firma Kyocera jest jedną z najbardziej innowacyjnych firm na świecie - drugi rok z rzędu trafiła na listę Top 100 Global Innovator agencji Thompson Reuters. Nagrodę przyznano za liczne patenty i globalne wspieranie innowacji. Lista 100 innowacyjnych firm Thompson Reuters jest opracowana na podstawie opatentowanych produktów firm, również w kontekście ich unikalności na tle innowacji konkurentów. Firma jest liderem technologicznym na rynku drukarek laserowych wykorzystujących niezwykle trwały ceramiczny bęben. Dzięki niej urządzenia są niezwykle wydajne: w teście urządzeń wielofunkcyjnych do biura przeprowadzonym przez magazyn "PC World" w grudniu 2015 r. zwyciężyła drukarka Kyocera ECOSYS M6030cdn. Urządzenie uzyskało 9/10 pkt. i tytuł „Najlepsza wydajność". Natomiast Kyocera Ecosys P6021cdn została uznana przez magazyn CHIP za najlepszy sprzęt do firmy.

Arcus oferuje zarówno drukarki jak i urządzenia wielofunkcyjne Kyocera, jak również oprogramowanie, a także rozwija w oparciu o nie własne produkty. Na przykład Arcus Kyocera MDS to kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów, które może obniżyć koszty produkcji i obiegu dokumentów w organizacji o około 30%.

a