środa, maj 22, 2024
Follow Us
wtorek, 10 maj 2016 13:52

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje po liftingu

Napisane przez JN
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jeden z najbardziej znanych nadmorskich hoteli, właśnie przeszedł gruntowne odświeżenie. Odmalowano elewację oraz pokoje, a strefa spa i otoczenie basenu zyskały nowe oblicze. Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje wkroczy w swoje kolejne ćwierćwiecze zdecydowanie odmłodzony.

Jak przyznaje General Manager hotelu Monika Kowalska: „Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy komfort gości i ich zadowolenie z pobytu u nas. Jednakże budynek wymagał odświeżenia, dlatego zdecydowaliśmy się na wykonanie remontu etapami. W zeszłym tygodniu zdjęte zostały ostatnie rusztowania, więc w nowy sezon wkraczamy w nowej, lepszej wersji".
Remont rozpoczął się już w 2014 r. i przeprowadzany był głównie poza sezonem tak, aby goście jak najmniej go doświadczyli. Prace skoncentrowane były na zewnętrznej elewacji, która została pomalowana, ocieplona i zaizolowana. Wymieniono płytki i odmalowano barierki we wszystkich balkonach. Uszczelniono i odświeżono zewnętrzne tarasy.

Jednakże to niejedyne zmiany, jakie zaszły w obiekcie. Malowanie i odświeżenie nie ominęło pokoi i korytarzy. Cztery piętra już mają nowy wygląd, a kolejne dwa będą odświeżone zaraz po zbliżającym się sezonie. Gruntowny „lifting" przeszła również strefa basenowa i spa, która może pochwalić się nowym wejściem i szatniami. Basen został odświeżony - wymieniono wszystkie elementy dekoracyjne, zainstalowano nowoczesne pompy dozowania chloru i oczyszczania wody i odmalowano całą strefę. Poza tym ustawiono nowe kosze plażowe. Odnowiono również toalety i prysznice. Malowanie i odświeżenie nie ominęło również sal restauracyjnych, w których bufety śniadaniowe według nowej, regionalnej koncepcji stanowią doskonały początek dnia.

„Przygotowania do sezonu idą pełną parą. Jako jedyny hotel w Międzyzdrojach będziemy mieć prywatną plażę o powierzchni 900 m2. Dzięki temu nasi goście będą mieć zapewniony spokój i bezpieczeństwo. Planujemy w sezonie wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, takich jak warsztaty kulinarne dla najmłodszych. W naszej ofercie gastronomicznej postawiliśmy na regionalność, lokalne produkty i domowe wyroby. Z kolei w ofercie wellness stawiamy na masaże oraz rytuały w saunach, które przeniosą gości w inną strefę relaksu. Pobyt u nas jest odnową nie tylko ducha, ale i ciała." – podkreśla Monika Kowalska.

a