Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 25 kwiecień 2016 12:46

Plus GF dla projektu "Zielona Kraina"

Napisane przez Gazeta Finansowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gazeta Finansowa przyznała kolejne Plusy Tygodnia. W najnowszym numerze wyróżniono Projekt „Zielona Kraina” – zdrowe odżywianie dzieci.

Dzięki temu, że jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami, produkty w polskich sklepach cechuje coraz wyższa jakość. Stara szkoła ekonomii uznawała, że determinantą wysokiej jakości produktów jest wyłącznie konkurencja. Z czasem jednak za decyzjami zakupowymi stanęły: składniki, sposób produkcji czy pozytywny wpływ produktu na zdrowie.

Ciekawą inicjatywą wykazała się ostatnio firma Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, która wspólnie z wieloletnim partnerem handlowym, firmą Green Factory Holding, zorganizowała cykl bezpłatnych warsztatów „Zielona Kraina”, mających na celu kształtowanie odpowiednich nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży. Patronat nad projektem sprawuje Instytut Żywności i Żywienia.

W ten sposób sieć przyczynia się do edukacji całego pokolenia, w którego głos już niebawem, wsłuchają się producenci żywności, i co ważne, będą musieli się z nim liczyć!

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL