środa, maj 22, 2024
Follow Us
wtorek, 02 luty 2010 07:36

Menadżer na piątkę

Napisane przez Rafał Olczak
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Dyrektor Generalna OSG Polska Jolanta Augustyniak odbiera nagrodę Dyrektor Generalna OSG Polska Jolanta Augustyniak odbiera nagrodę KC

Jak już wczesniej informowaliśmy na stronach Kuriera365.pl, Dyrektor Generalna OSG Polska Jolanta Augustyniak, w uznaniu osiągnięć związanych z rozwojem OSG Polska w roku kryzysu oraz za wprowadzenie z sukcesem nowoczesnych metod zarządzania dokumentami w polskich firmach, została wyróżniona nagrodą Menedżer Roku 2009.

Tradycyjnie już, organizatorem konkursu był magazyn ekonomiczny "Home&Market". Uroczyste wręczenie nagród na gali Menedżerowie Roku 2009 dla najlepiej zarządzających odbyło się w hotelu InterContinental w Warszawie.

- Nagroda „Menedżer Roku 2009" jest dla mnie bardzo ważnym wyróżnieniem. Ubiegły rok obfitował w wiele ważnych decyzji, szczególnie istotnych w obliczu kryzysu finansowego. Tym ważniejsze są więc odniesione w zeszłym roku sukcesy m.in. OSG Records Management otrzymało Krajową Nagrodę Bankowości 2009 – najważniejsze wyróżnienie przyznawane przez środowisko bankowe w Rosji - "za wkład w rozwój systemu zarządzania i przechowywania dokumentów i standaryzacji procesów biznesowych w sektorze bankowym Rosji" – powiedziała Jolanta Augustyniak.

OSG obecne jest na polskim rynku od 2000 roku. Grupa, będąc liderem branży przechowywania dokumentów, zabezpieczania danych i zarządzania aktami, oferuje swoje usługi na całym świecie. Swój sukces buduje na dostarczaniu rozwiązań w zakresie zarządzaniu dokumentacją – nowoczesnych i efektywnych kosztowo. Zaawansowane systemy informatyczne zapewniają Klientowi błyskawiczny dostęp do potrzebnych dokumentów w formie elektronicznej i papierowej. Skanuje, digitalizuje, udostępnia on-line i wykonuje backupy serwerów klientów on-line. OSG należy do międzynarodowej izby branżowej – PRISM (Professional Records & Information Services Management).

Menedżerowie Roku 2009, to osoby, które w grudniowym numerze magazynu Home&Market znalazły się na liście Walnego Zgromadzenia Zarządu Polskiej Gospodarki. Wybrane przez kolegium redakcyjne osoby, najskuteczniej w ubiegłym roku kierowały swoimi firmami. W tym roku tytuł „Menadżera Roku 2009" oprócz Jolanty Augustyniak otrzymali m.in. Jan Krzysztof Bielecki, Jacek Szwajcowski, Andrzej Klesyk, Janusz Filipiak, Jacek Bartkiewicz.

Podczas Gali Finansowej magazynu Home&Market przyznane zostały również nagrody: Róża Bez Kolców dla najlepszego banku i Srebrny Parasol dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeniowego. Magazyn ekonomiczny Home&Market przyznaje te nagrody od piętnastu lat.

Jolanta Augustyniak, Dyrektor Generalna OSG Polska. Od ponad 9 lat dyrektor generalny w OSG Polska firmy należącej do międzynarodowej Grupy OSG Records Management lidera na światowym rynku zarządzania dokumentami. Od 2007 Dyrektor na Europę Środkowo-Wschodnią. Z sukcesem promuje modę na inteligentne archiwizowanie dokumentacji papierowej i elektronicznej. Podczas jej kadencji firma zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia - między innymi za innowacyjność usług. Zdobyte doświadczenie i wiedzę zaimplementowała na rynkach: chińskim i hinduskim.

Karierę zawodową rozpoczęła jako menadżer sprzedaży w sektorze prywatnych usług medycznych, a następnie w branży security. Jako pierwsza zmieniła i wypromowała nowy wizerunek " Ochroniarza" i firmy ochroniarskiej. Absolwentka wydziału historycznego Uniwersytetu Warszawskiego i doktorant studiów ekonomicznych na Wydziale Zarządzania UW.

a