wtorek, wrzesień 28, 2021
Follow Us
poniedziałek, 25 maj 2015 10:23

Po raz kolejny wśród najsilniejszych marek Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Po raz kolejny wśród najsilniejszych marek fot. Biedronka

Popularna sieć marketów spożywczych ponownie znalazła się w gronie najsilniejszych marek w Polsce. Podobnie jak w latach ubiegłych, Biedronka została wyróżniona w konkursie Superbrands w kategorii „Sieci sklepów spożywczo-przemysłowych” oraz zyskała uznanie konsumentów w kategorii „Created in Poland”.

Celem konkursu Superbrands jest nagradzanie i promowanie najsilniejszych marek na poszczególnych rynkach lokalnych. Nagrody przyznawane są firmom i instytucjom, które w zaangażowany sposób budują silną pozycję marki, zarówno w wymiarze gospodarczym, jak i emocjonalnym. Pomysłodawcą konkursu jest światowa organizacja Superbrands Ltd.

W tegorocznej, dziewiątej edycji plebiscytu na liście ocenianych marek znalazło się ponad 2 500 brandów w 110 kategoriach produktów i usług, które przeszły dwuetapowy Proces Certyfikacji. W pierwszym, przeprowadzonym we wrześniu 2014 roku, to konsumenci oceniali znajomość marek. Ponad 15 000 respondentów zdecydowało, czy poleciłoby je innym osobom oraz odpowiedziało na pytanie dotyczące roli, jaką w ich życiu odgrywa dana marka. Natomiast w drugim etapie oceny dokonali specjaliści z zakresu marketingu, komunikacji i brandingu – eksperci Rady Marek Superbrands.

Sieć sklepów Biedronka została laureatem w kategorii „Sieci sklepów spożywczo-przemysłowych” oraz zdobyła tytuł „Created in Poland”, który przyznawany jest markom stworzonym w Polsce.

Gala wręczenia nagród odbyła się w Warszawie. Nagrodę w imieniu firmy odebrała Anetta Jaworska-Rutkowska, Kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR w Jeronimo Martins Polska.

a