poniedziałek, marzec 27, 2023
Follow Us

Nawrocki

piątek, 05 grudzień 2014 11:06

Organizatorzy PGZ i H. Skarżyński z Plusami GF

Napisane przez Gazeta Finansowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
prof. Henryk Skarżyński prof. Henryk Skarżyński

Gazeta Finansowa po raz kolejny przyznała Plusy tygodnia. Tym razem wyróżniono organizatorów Konkursu o tytuł Pracodawca Godny Zaufania oraz profesora Henryka Skarżyńskiego.

PLUS: organizatorzy Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Już po raz 6. kapituła konkursu Pracodawca Godny Zaufania, w której zasiadają przedstawiciele m.in. Krajowej Izby Gospodarczej, Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska", Instytutu Nauk ekonomicznych PAN, WSEiZ i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, wybrała firmy, wyróżniające się na rynku ciekawymi i ponadstandardowymi rozwiązaniami z obszaru polityki pracowniczej. Wśród laureatów znalazły się m.in. firmy: PKP Cargo, Towarzystwo Finansowe SKOK i Edipresse Polska. Przyznanie tytułu Pracodawcy Godnego Zaufania jest potwierdzeniem, że polityka pracownicza stoi w tych firmach na najwyższym poziomie! Duży plus dla pomysłodawców i organizatorów konkursu i wszystkich pracodawców, którzy nie ustają w wysiłkach, aby poprawiać relację z pracownikami. Z korzyścią dla wszystkich stron!

PLUS: Prof. Henryk Skarżyński

Według jednego z najbardziej opiniotwórczych mediów w środowisku lekarzy i farmaceutów - Pulsu Medycyny, jest drugim najbardziej wpływowym człowiekiem w polskiej medycynie. Zdaniem przedstawicieli świata nauki, polityki i medycznych menadżerów, znalazł się także w pierwszej czwórce osób, których decyzje i postawa mają największy wpływ na ochronę zdrowia w Polsce. Mowa o prof. Henryku Skarżyńskim, twórcy Światowego Centrum Słuchu, i jednemu z najlepszych specjalistów w zakresie leczenia wad słuchu. Jako pierwszy w Polsce i 4. na świecie przeprowadził pionierską operację wszczepienia implantu słuchowego, opracował też specjalny program wykrywania wad słuchu u dzieci. Duży plus dla człowieka, który doświadczenie i wiedzę, doskonale łączy z talentem menadżera.

a