- W konkursie będą oceniane prace dotyczące promocji naszego kraju w bardzo szerokim zakresie – wyjaśnia Krzysztof Przybył, prezes Fundacji "Teraz Polska". - Czekamy nie tylko na prace magisterskie, których autorzy podejmą zagadnienie wizerunku Polski za granicą czy kwestii wsparcia dla polskich inwestycji. Nie mniej cenne są opracowania poświęcone promowaniu polskiej nauki, kultury czy sportu.
Jak podkreśla Krzysztof Przybył, zainteresowanie konkursem z roku na rok jest coraz większe. Na wysoką ocenę zasługuje też poziom zgłaszanych prac.
Patronat honorowy nad konkursem objęli: Minister Gospodarki, Minister Spraw Zagranicznych, Minister Sportu i Turystyki, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Rozwoju Regionalnego, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Narodowy Bank Polski. Patronat medialny nad inicjatywą objęło TVP Info.
- Młodzi Polacy nie tylko doceniają znaczenie promocji Polski i jej osiągnięć, ale mogą się pochwalić ciekawymi koncepcjami w tym zakresie. Wierzę, że przynajmniej część trafnych pomysłów uda się zrealizować w praktyce – mówi prezes Fundacji.
Regulamin i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.terazpolska.pl.
{jumi [*9]}