środa, lipiec 28, 2021
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 127.
wtorek, 18 marzec 2014 13:54

Wyróżnieni Dragon’s Claw Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wyróżnieni Dragon’s Claw fot. www.sxc.hu

BiznesAlert.pl – rynek opinii o energetyce i infrastrukturze – został uhonorowany nagrodą Dragon’s Claw, przyznawaną przez miesięcznik „Polish Market” produktom i firmom, wyróżniającym się innowacyjnością.

W uzasadnieniu podkreślono, że portal został wyróżniony jako „unikatowy produkt, który wypełnił ważną niszę na rynku mediów internetowych”.

„Mimo pozornego tłoku w sieci zawsze jest miejsce na nowy, nietuzinkowy produkt. Portal BiznesAlert.pl  to jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie można znaleźć komentarze, wywiady i analizy wybitnych specjalistów, ważnych osobistości polskiego rynku energii, budownictwa i transportu oraz decydentów. Portal liczy sobie niecały rok, a już stał się zauważalną platformą opinii w zakresie energetyki i infrastruktury” – dodano w uzasadnieniu wręczonej nagrody. Wyróżnienie podczas uroczystej gali w siedzibie Polskiej Rady Biznesu 17 marca br. odebrał przedstawiciel wydawcy – członek zarządu Instytutu Jagiellońskiego Michał Spychalski.

Jednocześnie, obok BiznesAlert.pl nagrodą Dragon’s Claw wyróżniono m.in. paczkomaty firmy InPost i Europejski Fundusz Leasingowy oraz serwis Capital24. Dyr. Jolanta Augustyniak z OSG Records Management znalazła się wśród 15. Menedżerów wyróżnionych nagrodą Crystal Dragon of Success.

Portal BiznesAlert.pl, działający od wiosny 2013 r., to serwis publikujący opinie ekspertów, przedsiębiorców i polityków z zakresu energetyki i infrastruktury. Skupia się przede wszystkim na rynku gazu i energii elektrycznej, budownictwie drogowym, kolejach i przemyśle zbrojeniowym. Codziennie ukazuje się co najmniej kilkanaście komentarzy, w znakomitej większości pozyskiwanych przez zespół dziennikarski, w skład którego wchodzą osoby o dużym doświadczeniu i orientacji w zakresie problematyki gospodarczej. Wydawcą portalu jest Instytut Jagielloński, a wśród partnerów medium znajdują się: Krajowa Izba Gospodarcza, serwis ISBNews oraz portale branżowe: CIRE i Wysokienapiecie.pl.

- To pierwsze wyróżnienie dla naszego młodego portalu – podkreśla redaktor naczelny BiznesAlert.pl Wojciech Jakóbik. – BiznesAlert.pl jest zauważany, a zamieszczane przez portal opinie są przedmiotem dyskusji. Odbijają się echem i wywołują kolejne komentarze. O to właśnie nam chodziło, kiedy inicjowaliśmy ten projekt – jest wiele tematów strategicznych dla Polski i polskiej gospodarki, o których należy debatować jak najwięcej. Nasz portal daje pole do takiej debaty.

Całość tekstu: http://biznesalert.pl/jakobik-portal-biznesalert-pl-zostal-wyrozniony-nagroda-dragons-claw/

a